Tamamen Yerli Üretim

YAY-TEKS 1999 yılında kaliteli, hızlı ve hassas yay ve tekstil yedek parçaları üretimi yapmak amacı ile GAZİANTEP’te kurulmuştur.

20 yılı aşkın tecrübesi ile Gaziantep ve TÜRKİYE’de standartlara uygun 0.15 mm’den 12 mm’ye kadar her türlü baskı, çekme ve form yayları ile plastik, metal ve paslanmaz yedek parçaları üreterek, endüstrinin tüm kollarına hitap etmektedir. Ayrıca her türlü metal, kesme, sıvama, eğme ve plastik enjeksiyon kalıp imalatı yapmaktadır.

2020 yılında kurmuş olduğumuz HANÇERLİ ENDÜSTRİYEL Mutfak Ekipmanları ve Soğutma Sanayi Şirketimiz ile de sürekli artan bir ivme ile kalite, hizmet ve değerlerimizden ödün vermeden müşterilerimizin kalbine özgül dokunuşu var etmek, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılamaktır.

YAY-TEKS’in amacı: Kaynakların en verimli şekilde kullanarak ulusal ve uluslararası piyasalarda müşterilerimizin mevcut ve gelecek ihtiyaçlarını hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamaktır.

Temel prensiplerimiz; kaliteli ürün, zamanında teslimat, uygun fiyat ve güler yüz…

YAY-TEKS, faaliyet alanında; bilgili, hızlı ve deneyimli teknik kadrosu ile teknolojiyi yakından takip ederek sürekli hizmetinizdedir.

Yayteks Hakkında

YAYTEKS, 1999 yılında kaliteli, hızlı ve hassas yay ve tekstil yedek parçaları üretimi yapmak amacı ile Gaziantep’te kurulmuştur.

Temel prensiplerimiz; kaliteli ürün, zamanında teslimat, uygun fiyat ve güler yüz…

Hızlı ve Kaliteli Hizmet

YAYTEKS’in amacı; kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak, ulusal ve uluslararası piyasalarda müşterilerimizin mevcut ve gelecek ihtiyaçlarını hızlı ve kaliteli şekilde karşılamaktır.

YAYTEKS, 20 yılı aşkın tecrübesi ile Gaziantep ve Türkiye’de, dünya standartlarında 0,15 mm’den, 12 mm’ye kadar olan her türlü baskı, çekme ve form yayları ile; plastik, metal ve paslanmaz yedek parçaları üreterek, endüstrinin tüm kollarına hitap etmektedir. Ayrıca her türlü metal, kesme, sıvama, eğme ve plastik enjeksiyon kalıp imalatı yapmaktadır.

YAYTEKS, faaliyet alanlarında; bilgili, hızlı ve deneyimli teknik kadrosu ile teknolojiyi yakından takip ederek sürekli olarak hizmetinizdedir.

YAYTEKS'İ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

ÖZEL İMALAT

Tüm ihtiyaçlarınız için çeşitlilik, uygun fiyat ve satın alma konforu sunuyoruz.

Kaliteli Hizmet

Yenilikçi ve inovatif çözümler ile geniş ürün yelpazemizi sizler için kaliteli olarak hazırlıyoruz.

Teknik Analiz

Yayın güvenle çalışabileceği kuvvet aralığını test ediyoruz. Basma, çekme ve burulma kuvvetlerini buluyor ve analiz sonucunu değerlendiriyoruz.

Tasarım ve Modelleme

Yayların üç boyutlu tasarımı ve modellenmesi ile kusursuz üretim hizmeti sunuyoruz.

REFERANSLARIMIZ

DİĞER REFERANSLARIMIZ